Obrazek - instalacja solarnaWykonawstwo - usługi hydrauliczne, pełen zakres

Oferujemy usługi wykwalifikowanych specjalistów z potwierdzonymi szkoleniami w siedzibie firmy WOLF GmbH w Mainburgu.

Urządzenia dobierane są w sposób optymalny, odpowiednio do kubatury obiektu oraz klasy cieplnej odpowiedni odo audytu energetycznego. Cały montowany sprzęt, objęty jest specjalnym pakietem serwisowym.

Setki Klientów w całej Polsce doceniły już jakość i zaangażowanie naszych ekip instalatorskich. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz rzetelne i terminowe realizacje.

Nasza specjalizacja to montaż, projektowanie oraz serwis urządzeń grzewczych i wentylacyjnych marki WOLF:

Kotłownie
Projektowanie, dobór, wykonawstwo, obsługa, modernizacja i serwis kotłowni gazowych i olejowych. Oferujemy również usługi z zakresu kotłowni węglowych i na bio-masę.

Pompy ciepła
W ofercie znajdują się zarówno same urządzenia jak i usługi, które dobierane są dla indywidualnych potrzeb Klienta. Prawidłowo dobrana pompa do konkretnego obiektu, zapewni długotrwałą stabilną pracę oraz równomierne ogrzanie całego obiektu.

Instalacje solarne
Systemy słonecznych instalacji grzewczych i energetycznych to w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularna alternatywa dla klasycznych systemów grzewczych. W ofercie znajduje się szeroka gama urządzeń oraz pełne wsparcie doradcze i serwisowe.

Klimatyzacja i wentylacja
Zarówno w budynku biurowym jak i mieszkalnym, dobrze działająca instalacja wentylacji to podstawa. Dla podniesienia komfortu oferujemy również szeroki wachlarz asortymentu urządzeń klimatyzacyjnych.

Instalacje sanitarne
Instalacja wodno-kanalizacyjna to nieodzowny element każdego obiektu. Od projektu, przez dobór asortymentu i wykonawstwo, oferujemy kompleksowy zakres usług w tej dziedzinie.

Instalacje gazowe
W ofercie znajdują się też kompleksowe usługi z zakresu obsługi, serwisu i modernizacji instalacji gazowych. Dodatkowo oferujemy wszelkiego rodzaju niezbędne pomiary oraz testy szczelności obecnych już instalacji.

UWAGA! 
Wszystkie oferowane przez nas usługi w budownictwie mieszkaniowym objęte są 8% stawką podatku VAT.